Fotelik samochodowy ranking- isofix

Jaki fotelik samochodowy wybrać?

Po pierwsze fotelik musi być bezpieczny. Sprawdź czy znaleziony fotelik spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa do przewożenia naszych dzieci w samochodzie. Dobrze jak nasz nowy fotelik jest lekki i poręczny wtedy wkładanie i wyjmowanie malucha z samochodu będzie przyjemnie. Większość fotelików produkowanych na Polski rynek to fotelik samochodowy montowany tyłem i przodem do kierunku jazdy isofix.

Montaż fotelika w samochodzie

ISOFIX– przy tym rodzaju gniazda montaż fotelika w samochodzie to sama przyjemność. Wpinasz i wypinasz bardzo szybko. Wygodny i szybki system montażu fotelików. Wadą jest to że te foteliki są droższe i chyba tylko tyle.

Tradycyjne zapięcie pasami wg instrukcji fotelika. Opcja bardzo kłopotliwa podczas wkładani i wyjmowania dziecka z fotelika.

Ważne: Dziecko podróżujące tyłem do kierunku jazdy jest mniej narażone na poważne obrażenia ciała podczas kolizji. Moim zdaniem “fotelik 0-13 przodem do kierunku jazdy” to mało bezpieczne rozwiązanie, podobnie ma się to do opcji “fotelik przodem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu”

Fotelik 0-13 przodem do kierunku jazdy

To foteliki o przeznaczeniu od pierwszego dnia życia. Foteliki sprzedawane na rynku polskim powinny spełniać wszystkie normy bezpieczeństwa.

Foteliki samochodowe ranking 2020:

Ranking fotelików 0-18

1.Fotelik samochodowy Caretero Defender Plus Isofix Black 0-18Kg ok 399zł

fotelik-samochodowy-ranking-2020-2021-isofix

fotelik-samochodowy-ranking-2020-2021-isofix

2.Fotelik samochodowy BabySafe Alaskan Czerwono-Czarny 0-18Kg ok 980zł

Ranking fotelików samochodowych 15-36

1.Fotelik samochodowy Cybex Solution S-Fix Urban Black 15-36Kg

Więcej informacji na blogu:

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz