Nie mam ochoty na seks z mężem. Co zrobić by mieć ochotę na seks?

Sprawa sexu, z mężem znacie się już od wielu lat, pojawiły się dzieci. Lubisz się przytulać, spędzać czas z mężem, ale seks mógłby już nie istnieć. Ma to oczywiście wpływ na relacje z mężem, bo on się stara.
Wiele kobiet boryka się z podobnym problemem, ale czy jest jakiś złoty środek na uruchomienie się?
Możesz liczyć na naszą pomoc. Oto gotowe pomysły co zrobić, gdy nie masz ochoty na seks z mężem

1. Książki erotyczne

Kobieca wyobraźnia jest najlepsza, potrafi Cię nakręcić bardziej niż filmy które są bardzo dosadne. Nawet jeżeli nie lubisz czytać, to te książki Cię tak wciągną jak wiadomości na Facebook i co najważniejsze nakręcą. Możesz też słuchać w formie audiobook. Co jest godnego poczytania?

„Sny Morfeusza” (jest już 5 części: 1-Sny, 2-Koszmar, 3-Przebudzenie, ) autor Haner K.N

sny-morfeusza

sny-morfeusza

przebudzenie-Morfeusza

przebudzenie-Morfeusza

„50 Twarzy Greya” E.L. James . Są trzy części

piecdziesiat-twarzy-greya

piecdziesiat-twarzy-greya

ciemniejsza-strona-greya

ciemniejsza-strona-greya

nowe-oblicze-greya

nowe-oblicze-greya

„Cross” Sylwia Day ,

plomien-corssa

plomien-corssa

dotyk-crossa

dotyk-crossa

plomien-crossa

plomien-crossa

Książki Vi Keeland „Bossman”

Bossman

Bossman

Teraz kupisz na Ceneo i wyślą Ci do paczkomatu i nikt nie będzie wiedział, że coś czytasz. Książki w cenie od 9,00 zł, potem możesz je odsprzedać na grupach na FB, OLX itp. Możesz też wypożyczyć z Biblioteki (teraz zamawia się online, przychodzisz i odbierasz)

2. Nadczynność tarczycy

Nadczynność tarczycy- libido wtedy spada z dnia na dzień i nie masz ochoty na seks. Zbadaj tarczycę czyli zrób podstawowe badania z krwi TSH, jeżeli wyjdzie że masz z tym problem, idź do lekarza (endokrynologa), bierz leki i wszystko wróci do normy.

3. Stosowanie naturalnych środków na stymulację ochoty

Stosowanie naturalnych środków na stymulację ochoty leki typu Femin plus, IntiMe.One naprawdę działają.

libido

libido

4.Przypomnij sobie co Cię kręci

Warto sobie przypomnieć co Cię kręci i spróbować wdrażać urozmaicenia, pozwolić sobie na fantazje (bielizna-świetne kolekcje i niedrogie ma firma Obssesive, kulki analne, wibrator, Durex nawilżający). Wszystko to kupisz dyskretnie w interencie i nikt nie musi o tym wiedzieć. To jest coś normalnego, nie musisz się wstydzić. Można też kupić w Rossman. Pewnie i twój mąż będzie zadowolony z tego powiewu świeżości.

nawilzajacy-zel-intymny

nawilzajacy-zel-intymny

nawilzajacy-zel-intymny

nawilzajacy-zel-intymny

packa

packa

koszulka-babydoll

koszulka-babydoll

Obsessive-body

Obsessive-body

Obsessive-koszulka

Obsessive-koszulka

5. Zachęcacze

Zachęcacze- my kobiety jesteśmy bardziej emocjonalne i potrzebujemy więcej drobnych gestów od męża, no ale on nigdy na to nie wpadnie, dlatego kup sobie coś seksi co Ci się podoba, on to zauważy, pochwali a Ty będziesz czuła się pewniej

6. Wizyta u seksuologa

Wizyta u seksuologa- rozłożenie problemu na czynniki pierwsze. Brak chęci współżycia może wynikać zarówno ze zmian seksualnych jak i z wypalenia się uczucia pożądania. Przed wizytą warto spróbować samodzielnie odnaleźć w sobie, to co powoduje u Ciebie pożądanie i popracować nad tym. Określisz czego sama oczekujesz i co sprawia u Ciebie przyjemność a później szczerze porozmawiać o tym z partnerem.

7. Sublinale

Sublinale- rozwiązuje problem libido niezależnie od przyczyny. Jak to wygląda w praktyce? To profesjonalne audio do słuchania które automatycznie zmienia myślenie. Polega na słuchaniu stworzonego dla Ciebie subliminala ok. 1h dziennie, Ty nie musisz nic robić, bez twojego żadnego fizycznego wkładu, bez rozmów z drugą osobą. Musza one być stworzone pod daną osobę, ponieważ każda z nas jest inna. Można wyjść z traumy związanej z seksualnością i fizycznością. Do kogo się udać w tej sprawie? Jakie są ceny? Efekty zauważalne w ciągu dwóch pierwszych dni. Najpierw przeprowadzane są z Tobą 2 rozmowy online na zasadzie coachingu (przed stworzeniem sublimata). Cały proces trwa 4 tygodnie, ale efekty widać wcześniej. Koszt rozmów plus 1-2 sublimiale to ok. 350 zł, osoby zajmujące się ich tworzeniem znajdziesz w interecie

Im mniej seksu tym mniejsza ochota

Pamiętaj im rzadziej się kochacie, tym jeszcze mniejszą ochotę masz na seks z mężem. Seks w relacji jest ważny, spaja ją więc na spokojnie przemyśl co tak naprawdę kryje się pod Twoim brakiem ochoty na seks? Oczywiście powodów jest więcej niż jeden (codzienność, powtarzalność, obowiązki, nie sprząta, nie mówi że kocha, nie iskrzy nic na co dzień, problemy w pracy, finansowe czy rodzinne, brak akceptacji swojego ciała).
By rozbudzić libido i mieć ochotę na seks, spróbuj wielu rzeczy jednocześnie z wymienionych powyżej, coś w końcu zaskoczy, zaczniecie się kochać, poprawi to waszą relację i tak nakręci się spirala kolejnych wydarzeń (może pójdziesz na fitness czy basen by wzmocnić ciało, czy on zacznie dbać o porządek w domu i będziesz bardziej wypoczęta). Zmień coś a zmieni się wszystko.

Zdrada w małżeństwie

Rzeczywistość pokazuje, że obie strony jeśli nie mają zaspokojonych podstawowych potrzeb w domu to prędzej czy później będą szukać gdzie indziej.

Pamiętaj, wszystko jest z Tobą OK., nie pozwól nawet sobie samej myśleć inaczej. Działaj.

Więcej informacji na blogu:

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Może Ci się również spodoba